Badanie usg ortopedyczne konin

Stało się! Moje kolano boli tak mocno, że muszę niezwłocznie udać się do lekarza ortopedy w Koninie, który wykona badanie USG mojego kolana.

W pewnym wieku ludzie aktywni fizycznie mogą borykać się z różnymi przypadłościami, które bez wizyty u lekarza specjalisty, są bardzo uciążliwe.

Tak też stało się z moim kolanem, które po nadmiernym obciążaniu bieganiem, zaczęło się buntować. Ja natomiast zacząłem szukać remedium na ból  kolana, który przeszkadzał mi w normlanym życiu. Nie obyło się bez badania USG kolana, które wykonałem w poradni ortopedycznej w Koninie.

Kontuzja na szczęście okazała się nie groźna. Na jakiś czas odpuściłem sobie bieganie, żeby zaleczyć kontuzję. Po tym czasie wróciłem do aktywnego trybu życia i czerpię z tego pełnymi garściami.

Muszę jednak zrobić w najbliższym czasie kolejne badanie USG, tym razem stawu skokowego. Czuję jakieś niepokojące ciągnięcie w okolicy Achillesa. Mam nadzieję, że i tym razem diagnoza lekarza ortopedy będzie pozytywna i będę mógł kontynuować moje sportowe przygody.

Dodaj komentarz