wordpress biała strona

Problem z WordPress – biała strona zamiast wp-admin

Dzisiaj w trakcie pracy napotkałem problem z WordPress. Przenosiłem stronę internetową z roboczego serwera na właściwy. Pliki przerzuciłem przez FTP, bazę danych export – import. Po zmianie danych dostępowych do MySql w pliki wp-config.php strona ruszyła bez problemu. Problem pojawił się kiedy próbowałem się zalogować do /wp-admin/ – wyświetliła się pusta, biała strona.  Przy wpisaniu adresu /wp-login.php pojawił się komunikat, „BŁĄD: Pliki ciasteczek zostały zablokowane.” Nie tracąc czasu na szykaniu rozwiązania na własną rękę skorzystałem z Google. Problem jest dość powszechny, bo jest sporo różnych porad, niestety w moim przypadku one nie zadziałały – strona internetowa nadal nie działała.Postanowiłem wciąć sprawy w swoje ręce. Pierwsze co zrobiłem to zmodyfikowałem plik wp-config.php, który edytowałem i zamieniłem

define(’WP_DEBUG’, false);

na

define(’WP_DEBUG’, true);

Dzięki temu wyświetliły się błędy, które występują na mojej stronie internetowej.

Warning: Cannot modify header information – headers already sent by (output started at /home/partner01/domains/nazwa-domeny/public_html/wp-config.php:1) i nazwa plików w których wystąpił problem.

Wynikało z tego, że problem jest w pliku wp-config.php, który edytowałem za pomocą notatnika zmieniając ustawienia bazy danych WordPress.

Rozwiązaniem okazało się ponowne edytowanie oryginalnego pliku w edytorze HTML (Pajączek) i zmiana pliku na serwerze. Wszystko zaczęło funkcjonować prawidłowo.

Dodaj komentarz